Увійти Реєстрація

Пошук
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie, які забезпечують правильну роботу сайту і погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

КОМПЛЕКСНО І ПРОФЕСІЙНО

Ми забезпечуємо повний цикл професійної ароматизації –
від створення аромату до його використання в приміщенні. Наша команда допоможе створити або підібрати аромат, що цілком відповідає стилістиці вашого закладу та вирішує задачі бізнесу

АРОМАТ – ЧАСТИНА БРЕНДУ

Яким би стильним та сучасним не було приміщення вашого магазину, бутику чи готелю, за наявності неприємного чи навіть нейтрального аромату – всі зусилля не будуть мати належного успіху.

І навпаки, коли ваш заклад отримає унікальний персональний аромат, його легко буде ідентифікувати та запам’ятати.
І це не пусті слова. Багато готелів витрачає від 250 до 500 доларів на ароматизацію лобі. Для них спеціально розробляють складні та багатокомпонентні парфуми. Наприклад, мережа Westin Hotels & Resorts має власний аромат “Білий чай”, а у готелях Holiday Inn унікальний аромат розповсюджують через вентиляційну систему, щоб він відчувався у кожному номері.

СИЛА
АРОМАБРЕНДУВАННЯ

Власникам бізнесу не варто зайвий раз нагадувати, наскільки важлива реклама. Ароматизація вашого простору – це та сама реклама, тільки коштує значно менше. До того ж, не буде нав’язливою. Тільки подивіться, наскільки потужним та різнобічним може бути ефект від правильно підібраного аромату:

Створення сприятливого емоційного фону

Вдихаючи приємний аромат, людина заспокоюється, рівень стресу знижується. Все це призводить до того, що клієнт стає більш схильним до розмови та здійснення покупок.

Позитивні емоції = гарні відгуки

Формування позитивних вражень у клієнта призведе до того, що він буде більше ділитися гарними відгуками в інтернеті та рекомендувати ваш бізнес друзям!

Комфортне середовище для співробітників

Останні дослідження підтвердили,
що внаслідок ароматизації приміщення продуктивність персоналу збільшується на 50%. Працівники роблять менше помилок та висловлюють більше задоволення своїм місцем роботи.

Хіба це не привід серйозно замислитись над ароматизацією простору? Команда Poetry Home допоможе вам в цьому.

Ви можете обрати вже готовий парфум з нашої колекції або замовити створення унікального аромату, який буде поєднувати ваші улюблені інгредієнти.

ЧОМУ НАМ ВАРТО РОЗПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Ми – фахівці своєї справи

Працюємо на ринку України та Європи з 2018 року, плідно співпрацюємо з нашими партнерами з Франції, які вже десятиліттями створюють арома-шедеври. За цей час ми знайшли свій стиль у створенні сучасної нішевої парфумерії.

Тільки натуральні інгредієнти

Кожен продукт нашої колекції містить лише натуральні інгредієнти. Саме тому продукція Poetry Home гіпоалергенна та абсолютно безпечна для домашніх тварин.

Свідоме виробництво

Ми – еко-френдлі, саме тому мінімізували наявність пластику та віддали перевагу більш екологічним матеріалам. Ми також виступаємо за свідомий шопінг, тому пропонуємо клієнтам багаторазові.

Естети у світі парфумерії

Нам недостатньо «гарного» аромату, нам потрібен найкращий, ідеально збалансований аромат, який неможливо забути чи сплутати. Потрапляючи в наш творчій простір, ви гарантовано будете вражені високим рівнем якості.

Ми створюємо не просто аромати, ми викликаємо емоцію

Мета нашої команди парфумерів – відтворити в ароматі окремі емоції: надію, щастя, любов, сум та навіть, прагнення до перемоги. Все це ми відчуваємо щодня, але це наші внутрішні переживання, наша мета – відтворити їх у житті з допомогою ароматів.

Впевнені, що в результаті нашої співпраці ваш бізнес чекає новий етап розвитку

1/8