Увійти Реєстрація

Пошук
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie, які забезпечують правильну роботу сайту і погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Створення аромату

Власний аромат — це невід’ємний елемент айдентики бренду. Він допомагає створити необхідний образ та закріпити за брендом стійку ароматичну асоціацію. Так, бренд стає більш впізнаваним та легко виокремлюється серед конкурентів — ніякої магії, лише Poetry Home.

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Створення корпоративного аромату — процес довгий і кропіткий, проте надзвичайно захопливий. Розповідаємо, як це відбувається. Спершу, ми знайомимося з філософією вашого бренду, з вашими цілями та меседжем, який ви хочете транслювати своїй аудиторії. Потім разом з французькими парфумерамими розробляємо концепцію майбутньої композиції та готуємо кілька семплів.

Спершу, ми знайомимося з філософією вашого бренду, з вашими цілями та меседжем, який ви хочете транслювати своїй аудиторії. Потім разом з французькими парфумерами ми розробляємо концепцію майбутньої композиції та готуємо кілька семплів. Далі потрібно обрати один зі зразків — той, який буде говорити мовою вашого бренду про цінності, які вам важливі.

Обрали? Тепер ми можемо брати його в роботу для виробництва продукції — продукції з вашим ароматом і вашим ім’ям. В результаті у вас буде неймовірне — фірмовий аромат бренду, виготовлений з якісних натуральних інгредієнтів за унікальною французькою рецептурою.

ВАША ІСТОРІЯ

Аромат бренду — це ваша історія, яку розповідають запахи. Розповідають натхненно і віддано. І де б ви не були, ця історія буде завжди про вас.

Замовити створення персонального аромату

    ДЯКУЄМО!

    Найближчим часом зв’яжемося з вами