option-select

Про насPoetry Home — це творчій простір, куди потрапляють тільки справжні цінителі складних парфумерних композицій.
Але евентуальність тут ширша, ніж просто насолодитися нішевими ароматами.

about-us-w.jpg

Унікальність

Креативний простір, де сміливі ідеї перетворюються у високу парфумерію і стають ольфакторними витворами мистецтва.

Камерність Poetry Home дає можливість проникнути у саму суть парфуму і зосередитися на багатстві його гри. Відчути всю філігранність і майстерність роботи нішевих парфумерів до самої глибини матерії.

Можливості

Багатогранність ароматних витворів Poetry Home дозволяє шанувальникам високої парфумерії зібрати повну колекцію улюблених композицій в різних інтерпретаціях та концентраціях.

Завдяки щедрій палітрі нішевої продукції ви легко змінюєте настрій і керуєте своєю реальністю. З першим подихом вільно і безтурботно подорожуєте в наймальовничіші куточки нашої планети та поповнюєте власні ресурси.

https://static.insalescdn.com/files/1/7822/17014414/original/about-us-w-01_32ba0d4f172767c2fe223e792174bf2b.jpg

Персоналізація

Колекції нішевої продукції — це подарунок для кожного, хто увійшов в Poetry Home. Ви маєте можливість не тільки познайомитися і доторкнутися до ольфакторного мистецтва, а й стати володарем своєї приватної колекції ароматних витворів.

Тут тільки ви і ваш нюх визначає: якими парфумерними екземплярами заволодіти. І ваш естетичний смак обов'язково підкаже: наскільки ефектно вони перетворять ваш простір; де розмістити ароматний витвір, щоб він заграв живими фарбами природного звучання.

Аудиторія

Poetry Home — це простір, де кожне місце займає свій "глядач": від примхливого експерта високої парфумерії, професійного аромакритика до любителя інтелектуальних ароматних витворів та шанувальника живих ефірних композицій.

Poetry Home — це стан душі на зараз,
від якого ніщо не може відволікти

Кошик
Poetry Home
067 230 94 44 Зворотній дзвінок