option-select

Брендування

Ми впевнені, що аромат — це важливий аспект досвіду, який клієнти переживають кожного разу, коли мають справу з вашим брендом. Ми знаємо, як зробити так, щоб цей досвід був незабутнім, — оберіть аромат свого бренду.

Працюючи з максимальним спектром відчуттів, ви створюєте місце для вашого бренду у різних площинах. Ароматична — працює чи не найкраще. Аромати створюють асоціативні зачіпки, які допомагають запам’ятати бренд на рівні відчуттів та щоразу повертатися до нього. 


До зустрічі з ідеальним ароматом вашого бренду лише 3 кроки.

1. Оберіть аромат, який стане вашим

Можна з колекції Poetry Home, можна створити абсолютно новий аромат з командою наших парфумерів. В будь-якому разі це стане унікальною пригодою для вас та ваших клієнтів. 

2. Оберіть лінійку продуктів

Вибір продукції залежить від специфіки вашого бізнесу. Так, наприклад, мило та антисептик чудово підійде для ресторану, дифузор для — шоуруму, свічка — для SPA-салону, аромасаше — для автомобільних салонів чи магазинів постільної білизни, а парфумований гель для душу підійде взагалі всім. Який тип продукту найкраще підійде вашому бренду?3. Оберіть зовнішній вигляд продуктів

  Адаптується все: матеріали, кольори, форми флаконів, паковання, спосіб брендування. Можемо залишити оригінальне оформлення продукції Poetry Home, а можемо зробити наліпку з вашим логотипом або ж вигравіювати його. Варіантів купа, висновок один. Ми зробимо так, щоб парфумована продукція говорила мовою вашого і тільки вашого бренду. 


  Свій аромат — це особлива точка дотику бренду з аудиторією. Нехай же вона буде такою ж яскравою, як і ваш бренд. 

  Замовити

  Ціна залежить від тиражу замовлення. Щоб отримати пропозицію
  вартості, заповніть, будь ласка, форму:
  Кошик
  067 230 94 44 Зворотній дзвінок