option-select

Що таке аромадифузор, і як його використовувати?

Що найкраще може описати власника оселі? Звісно, ​​її запах. Яскравий і насичений аромат говорить про палку натуру, ніжний і квітковий – про романтичну, а терпкий деревоподібний запах характеризує господаря, як сильну і впевнену в собі людину.

Допомогти створити правильну атмосферу в будинку допоможе аромадифузор. Що це? Як користуватися аромадифузором? І як правильно його вибрати? Про все це розповімо докладніше.

 

Що таке аромадифузор?

Аромадифузор – це ємність з ароматичною речовиною, яку використовують для ароматизації приміщення та усунення неприємних запахів. У комплекті арома набору йде зв'язка бамбукових паличок з пористою поверхнею, які допомагають розповсюджувати аромат у приміщенні.

На відміну від аерозольних освіжувачів повітря, ароматичні дифузори – це абсолютно незалежна система, яку не потрібно програмувати або взагалі замислюватись про її роботу. Більше того, дифузори не мають хімічного або надто насиченого аромату, на відміну від аерозолів, тому не викликають алергію та абсолютно безпечні, як для дітей, так і для домашніх тварин.

Порівнюючи аромадифузори з аромалампами або аромапаличками, останні є небезпечними, коли в будинку є маленькі діти. Відкритий вогонь – це завжди ризик отримання опіку. А ось аромадифузори на основі олії абсолютно безпечні, головне – поставити їх так, щоб малюки не змогли дістати.

 

Аромадифузор для дому: як користуватися?

Дізнавшись, як працює аромадифузор, ви вже більше ніколи не будете користуватися іншими видами освіжувачів повітря. Все дуже просто:

  1. Відкриваєте флакон з рідиною, знімаєте пробку.
  2. Вставляєте 2-3 бамбукові палички.
  3. Все. Аромадифузор готовий до використання.
  4. Виберіть відповідне місце для його розміщення. Рекомендуємо ставити його не надто високо, на рівні очей, наприклад, на полицю або стелаж.

 

Навіщо палички в ароматизаторі?

В аромадифузорах використовуються бамбукові палички з пористою структурою. Занурюючи їх у ароматичну рідину, за законами фізики, вони починають її вбирати. Рідина рівномірно розподіляється по всій поверхні палички, після чого випаровується та видає тонкий аромат. Це відбувається доти, доки ароматична рідина не закінчиться.

 

Скільки паличок поставити у дифузор?

Тут все залежить від ваших уподобань: чим більше паличок, тим більш насичений аромат. Якщо ви вперше користуєтесь дифузором, рекомендуємо почати з 2-3 паличок. Приблизно через 3-4 години буде зрозуміло, чи достатньо сили випаровування аромату, чи ви хотіли б відчувати його яскравіше. Для посилення запаху додайте ще кілька паличок. Пам'ятайте, що чим більше паличок ви поставите, тим швидше закінчиться рідина. Але не поспішайте викидати флакончик дифузора, адже його можна оновити за допомогою рефілів. Не забувайте, що змінити варто і палички.

 

На скільки вистачає аромадифузора?

У середньому, на приміщення 30 квадратних метрів 100 мілілітрів рідини в дифузорі вистачає на місяць. Якщо використовувати його у ванній кімнаті, то на два тижні через високу вологість. Але, є і один секрет, щоб продовжити час служби аромадифузора - через 15 днів дістаньте палички і переверніть їх, так запах стане більш яскравим і насиченим.

 

Який аромат обрати для квартири?

Аромат дозволяє не тільки розслабитись після важкого дня. Ви знали, що правильно підібрані аромадифузори можуть стати вашими найкращими помічниками у різних ситуаціях?

  • Потрібно налаштуватися на робочий лад? Вибирайте для офісу або кабінету інтенсивні комбінації на основі перцю, кави та цитрусових.
  • Бажаєте створити романтичну атмосферу у спальні? Віддайте перевагу нотам мускусу, шоколаду, персика або імбиру.
  • Не знаєте, що вибрати для дитячої? Зверніть увагу на ромашку та лаванду.
  • Тепло та затишок допоможуть створити аромат ванілі, а святковий настрій – запах хвої.

Головне при виборі аромату звертати увагу на власні відчуття. Запах не повинен бути занадто насиченим, інакше він швидко набридне. Краще вибирайте багатогранні композиції, які в залежності від температури повітря будуть розкриватися по-новому.


Підібрати ідеальний аромадифузор ви зможете в нашій колекції. Стильні та ефектні вази, складні комбінації ароматів та стильні чорні палички перетворять звичайний аромадифузор на яскравий елемент декору.

Кошик
Poetry Home
067 230 94 44 Зворотній дзвінок