option-select

Аромасвічки: що це таке і як цим користуватися

Можливо, вам також хочеться безкарно гойдатися в гамаку між кокосовими пальмами де-небудь на березі Середземного моря, вдихаючи свіжий солонуватий бриз? Або, можливо, опинитися в автентичному лісовому будиночку, насолоджуючись ароматом тліючого каміна і свіжої деревини?

Наш нюх здатен впливати на світосприйняття: всього один правильно підібраний аромат і ти повністю розчиняєшся в ньому, насичуєшся новою енергією і очищаєш розум від зайвого. Для цього зовсім не обов'язково долати незліченну кількість кілометрів в пошуках «того самого» місця, можна почати з використання ароматичних свічок, які допоможуть створити правильну атмосферу в лічені хвилини.

У цій статті ми хочемо детально розглянути такий феномен, як аромасвічки, як користуватися ними правильно, як вибрати дійсно якісний продукт і ще багато хвилюючих «як і чому» по цій темі. Давайте з нами? Буде цікаво.

Як аромасвічки впливають на якість життя і яку роль в цьому відіграє використовувана сировина

Ароматичні свічки створені для того, щоб за допомогою нюху впливати на наш розум, настрій і самопочуття. Деякі зразки допомагають підбадьоритися, наповнитися енергією і зловити хвилю активності. Інші мають прямо протилежний ефект: знижують рівень тривоги, заспокоюють, знімають напругу і допомагають міцніше спати. Ринок аромасвічок величезний і пропозиція покриває попит будь-якого характеру. Звідси і велика популярність ароматерапії за допомогою свічок, яка для багатьох є щоденним ритуалом і невід'ємною частиною в створенні домашнього затишку.

Успіх всієї процедури багато в чому опирається не тільки на правильно підібраний аромат, але і на якість самих свічок. Тому питання, з чого роблять ароматичні свічки залишається актуальним, особливо при зростанні кількості виробників. Існує кілька базових варіантів сировини: парафін, натуральний віск різних сортів і стеарин (тверда жирна кислота).

Довгий час існував міф, що парафінові свічки шкідливі для здоров'я. Його спростувала Національна свічкова організація (NCA) довівши, що якісний парафін, так само як і натуральний віск і стеарин, при горінні не виділяє шкідливих речовин. Ключовим є слово «якісний», коли ми говоримо про використовуваний парафін, адже низькосортний варіант такої сировини може мати в складі канцерогени, що впливають на нервову, серцево-судинну і дихальну системи.

Зрозуміти, чи гарна перед вами ароматична свічка, допоможе її вартість. Якщо для виготовлення використовувався не кращий парафін або віск, а також найпростіша бюджетна віддушка або парфумерні відходи, ціна такого виробу буде низькою. Це саме ті ароматичні свічки, які краще не включати в свою ароматерапевтичну карту. Вже при першому використанні ви відчуєте занадто нудно-солодкий і не природний аромат, і як раз в цьому випадку ймовірність виділення шкідливих речовин при горінні дуже висока.

Як бути? Логіка підказує один грамотний вихід: одноразово витратитися на свічки середнього або високого цінового сегмента, якість яких відповідає стандартам NCA і Міжнародної парфумерної асоціації. Це не обов'язково вказується на упаковці, але мається на увазі, що серйозні і відповідальні бренди слідують цим правилам. Наприклад, ароматичні свічки Poetry Home створюються на основі натурального соєвого воску з використанням ефірних масел.

Це не просто безпечна для здоров'я продукція, але і унікальна можливість подарувати своєму будинку багатогранний і особливий авторський парфум. Аромати наших свічок справжні французи, але не тільки тому, що створюються в тому числі і руками французьких парфумерів, а просто тому що вони такі по натурі: загадкові, непередбачувані і вміють закохувати в себе за секунду і без краплі жалю.

Як вибрати і де купити аромасвічки для ідеальної ароматерапії?

Закриваючи питання якості аромасвічки слід приділити увагу наступному (але не менш важливому) критерію вибору потрібного товару — аромату. Якщо у вас ще мало досвіду в даному питанні, скористайтеся базовими правилами:

  • чим менше площа приміщення, в якому ви хочете розмістити свічки, тим менш «гучним» повинен бути їх аромат. Якщо кімната зовсім маленька і погано провітрюється, краще не ставити в ній свічки і зовсім;
  • враховуйте специфіку кожної окремої кімнати: аромати для спальні будуть недоречно звучати в вітальні або в ванній кімнаті, і навпаки. Наприклад, готуючись до сну краще насолодитися злегка солодкими і спокійними композиціями, а ранковий душ буде приємніше приймати в оточенні ароматів м'яти і лемонграсу, які допоможуть швидше прокинутися;
  • пора року також грає свою роль: взимку найкраще насичувати будинок ароматом кориці, цитрусових або кедра, весняно-літня атмосфера відмінно розкривається під акомпанемент свіжих квіткових ароматів або запахів дощового лісу.

Питання того, де купити аромасвічки з відповідними вам ароматами, вирішується зараз максимально швидко. Таку продукцію для будинку випускають багато компаній, починаючи від IKEA і закінчуючи вузькоспеціалізованими нішевими майстернями. Ми радимо свої перші свічки купувати саме у невеликих профільних компаній, адже якість продукції зазвичай грає для них вирішальну роль.

Ще один важливий момент вибору — фітіль свічки. Найкраще горять вироби з натуральним (дерев'яним або бавовняним) фітілем. Якщо він має металеву основу, це повинен бути 100% -ий цинк, який при нагріванні не виділяє сторонніх запахів.

Як правильно запалювати ароматичні свічки, щоб аромат розкрився в повній мірі?

Отже, переходимо до того довгоочікуваного моменту, коли починається магія: вогонь торкається до фітілю, свічка починає горіти і ви відчуваєте перші нотки захоплюючого аромату. Відчути себе чарівником, керуючим тонкими композиціями, допоможуть наступні правила:

  • при першому запалюванні нової свічки потрібно залишити її горіти до того моменту, поки вся воскова поверхня не стане рідкою. Це необхідно зробити, щоб в подальшому процес згоряння був рівномірним. Якщо не виконати цього відразу, зовнішній вигляд свічки постраждає: нерівномірно розплавлений віск утворить навколо фітіля лунку, а на стінках залишиться товстий шар нерозтанувшого воску;

  • перед запалюванням добре провітріть приміщення, в якому ви хочете розкрити всю інтенсивність і глибину обраного аромату. Сторонні запахи повинні покинути кімнату, для насолоди аромасвічками потрібна база у вигляді чистого і свіжого повітря. Ми рекомендуємо використовувати ароматичні свічки в межах однієї кімнати, а ще краще — одного місця в приміщенні для найбільшої ефективності;

  • заздалегідь визначте для свічок відкрите місце в центрі приміщення і залиште горіти максимум на 1 годину (виняток: якщо при першому палінні віск на поверхні погано тане, залиште свічку горіти довше, до 3-ох годин). В середньому однієї години горіння вистачає, щоб аромат повноцінно розкрився і не почав «душити» кімнату. Переносити запалені свічки не радимо: фітіль почне димітися і спотворить раніше досягнутий ефект;

  • пам'ятайте, що аромасвічки не мають нічого спільного зі свічками на святковому торті, тому і задувати їх з відкритою завзятістю не варто. Та й в цілому, ароматичні свічки не рекомендується задувати, адже в такому випадку при наступному використанні ви відчуєте запах горілого фітіля. Краще згадайте шкільні експерименти з фізики і накрийте свічку кришкою: без кисню вона безболісно потухне сама в лічені секунди.


Ну і головне: запалюйте свічки в хорошому настрої, робіть це урочисто і красиво, сприймайте все як свято для вашої душі. Адже саме так все і буде, якщо ви підібрали правильну свічку і правильний аромат.

Як доглядати за аромасвічками після процедури?

Ми розуміємо, що з огляду на те, скільки коштують ароматичні свічки з натуральних матеріалів і з нішевими ароматами, хочеться зберегти їх працездатність максимально надовго. Що робити?

По-перше, періодично підрізайте фітіль, особливо, коли кінчик його вже прогорів. В ідеальному варіанті потрібно вкорочувати фітіль буквально на пару міліметрів перед кожним запалюванням. Це захистить не тільки основний аромат, але і стане гарантією вашої пожежної безпеки, не даючи полум’ю підійматися занадто високо.

По-друге, зберігайте свічки в захищеному від прямих сонячних променів місці, обов'язково накрийте кришечками для захисту від пилу.

І по-третє, від початку вибирайте якісні товари, які з першої хвилини горіння зможуть відтворити бажаний аромат і окупитися своєю магією вже після першого використання.

Ми не будемо вдавати сором’яг і чесно зізнаємося, що наші свічки Poetry Home можуть претендувати на місце у вашому сердечку. Чому? Ми як наші свічки: горимо своєю справою, створюємо все «як для себе»: безпечно, красиво і з повною віддачею. Повірте, ми знаємо, як можна перевернути життя всього одним ароматом, закохатися в його звучання і вже ніколи не уявляти свій затишний і рідний дім без ароматичних свічок Poetry Home.

Poetry Home — це стан душі на зараз,
від якого ніщо не може відволікти

Кошик
Poetry Home
067 230 94 44 Зворотній дзвінок