option-select

Ввімкни свою атмосферу: як користуватися аромадифузором

Процес застосування аромадифузорів Poetry Home це теж насолода.

Настояти фіброві палички у флаконі аромадифузора. Перше знайомство фібрових паличок Poetry Sticks з ароматом всередині дифузора має відбуватися протягом не менше 30-60 хвилин. Поставте їх всередину флакона на цей час.

Наситити Poetry Sticks з іншого боку. По закінченні 30-60 хвилин переверніть палички і поставте їх у флакон іншою стороною. Соти рясно наповняться ароматом і плавно почнуть ділитися пахощами з навколишнім середовищем.

Регулювання звучання аромату. Додаючи фіброві палички Poetry Sticks у флакон дифузора, ви отримуєте більш насичене звучання аромату. Зменшення кількості паличок в дифузорі, дозволяє делікатно грати ефірній композиції.

Улюблене середовище проживання нішевих дифузорі. Затемненне місце, де відсутні прямі сонячні промені і активна вентиляція. Розташувавши Аромадифузори в такому місці, ви отримуєте можливість довше насолодитися грою улюбленого аромату, зберігаючи вірність звучання композиції до останньої ноти.

https://static.insalescdn.com/files/1/5341/15348957/original/artcl-1.jpg

Аромадифузори з паличками — що це і який принцип роботи

Аромат поступово потрапляє в структуру фібрової палички, яка нагадує бджолині соти, заповнює кожну і залишається в ній до моменту свого повного випаровування. Рідина нагнітається самостійно, повільно і рівномірно ароматизує простір навколо. Ваша участь - лише насолода ароматом.

Як працює Аромадифузор

Щедро і розумно! Спеціальна технологія фібрових паличок Poetry Sticks, яка розроблена для дифузорів Poetry Home, дозволяє максимально ароматизувати простір з найменшою кількістю випаровування аромату, cамостійно!

З максимальним проникненням

Купивши Аромадифузори об'ємом 250 мл, ваша улюблена кімната буде повністю наповнена ароматом орієнтовно 2,5 місяці. Поповнити вміст флакона можна, замовивши у нас рефілли (змінні блоки). Для просторих віталень, терас, кабінетів краще вибрати флакон на 500 мл. А щоб максимально наповнити атмосферу бажаним ароматом в заміському будинку або котеджі, замовте аромадифузор на 1000 мл.

Безпечно

Під час ароматизації приміщення дифузор відтворює парфумерну композицію, не руйнуючи її природне звучання. Це сприятливо діє на фізичний і емоційний стан. Процес не вимагає застосування нагрівальних приладів або відкритого вогню. Ароматизація простору відбувається при кімнатній температурі. Тому Аромадифузори з паличками безпечно використовувати в присутності дітей.

Стильно

Колекція парфумованих дифузорів Poetry Home дозволяє надати особливий шарм і стиль будь-якому вашому простору. Флакони представлені в прозорому, матовому і чорному склі. І нехай ваш бездоганний естетичний смак підкаже: який Аромадифузор вибрати?!

Керуй реальністю: який аромадифузор вибрати

Команда французьких парфумерів працює виключно для Poetry Home. Щоб подарувати кожному з вас можливість отримати насолоду від ароматної естетики у вигляді парфумованих дифузорів. Їх ви можете легко замовити в розділі Online Store.

Широка палітра ароматів від Poetry Home дозволяє вам жонглювати своїм настроєм і задавати власний темп новому дню. Тільки ви і ваше відчуття вирішує: який Аромадифузор вибрати, щоб простір заіскрився життям і подарував вам ресурсний стан.

Територія ольфакторного мистецтва - інтернет магазин Poetry Home - створена для вашої насолоди. Кожне ароматне полотно розроблене майстрами парфумерних справ, щоб ви керували своєю реальністю і легко поповнювали сили. То який Аромадифузор вибрати? ALL SAINTS OF HAVANA — гра станів, яка доступна своєму власникові з перших парфумерних нот.

Для поціновувачів особливої історії в звучанні аромату, можна купити аромат-сувенір BORN IN KYIV.  HEAVEN OF KOH SAMUI занурить вас в невагоме блаженство, коли по тілу розтікається приємна розслабленість і щастя. Ауру багатства, достатку і величі принесе у ваш простір INVISIBLE ABU DHABI. Він віртуозно обнуляє хаос і метушню. Створити вічне свято душі, романтичний настрій і перетворити життя в гру допоможе L'ÉTREINTE DE PARIS.

Розслабляти і тонізувати, ділитися спокоєм і надавати сил для сконцентрованої роботи покликаний LE CHALET À BALI. LOFT IN MANHATTAN — обов'язковий атрибут свободи, який допомагає бути виключно собою. Якщо замість «кам'яних джунглів» віддати перевагу простору, який рясніє зеленню, свіжістю і природного гармонією, то це NEXT DOOR SINGAPORE. Побалувати себе дорогоцінними екземплярами почуттів, тому що OPULENCE ROUGE — це любов!

Запаморочлива, обеззброююча, розкішна... ROSE OF THE DOLOMITES може бути вишуканим і могутнім талісманом вашого простору. SILENCE IN FLORENCE — ароматна тиша, яка неодмінно змінює і збагачує світ кожного, хто її слухає. Цінителі високої парфумерії, любителі інтелектуальних ароматів, прихильники естетики та краси, ласкаво просимо на територію високого ольфакторного мистецтва — в інтернет-магазин Poetry Home.

Poetry Home — це стан душі на зараз,
від якого ніщо не може відволікти

Кошик
Poetry Home
067 230 94 44 Зворотній дзвінок  
Швидке замовлення

Підтверджую, що ознайомився та погоджуюсь із умовами оферти та політикою конфеденційності