option-select

Ввімкни свою атмосферу: як користуватися аромадифузором

Процес застосування аромадифузорів Poetry Home це теж насолода.

Настояти фіброві палички у флаконі аромадифузора. Перше знайомство фібрових паличок Poetry Sticks з ароматом всередині дифузора має відбуватися протягом не менше 30-60 хвилин. Поставте їх всередину флакона на цей час.

Наситити Poetry Sticks з іншого боку. По закінченні 30-60 хвилин переверніть палички і поставте їх у флакон іншою стороною. Соти рясно наповняться ароматом і плавно почнуть ділитися пахощами з навколишнім середовищем.

Регулювання звучання аромату. Додаючи фіброві палички Poetry Sticks у флакон дифузора, ви отримуєте більш насичене звучання аромату. Зменшення кількості паличок в дифузорі, дозволяє делікатно грати ефірній композиції.

Улюблене середовище проживання нішевих дифузорі. Затемненне місце, де відсутні прямі сонячні промені і активна вентиляція. Розташувавши Аромадифузори в такому місці, ви отримуєте можливість довше насолодитися грою улюбленого аромату, зберігаючи вірність звучання композиції до останньої ноти.

https://static.insalescdn.com/files/1/5341/15348957/original/artcl-1.jpg

Аромадифузори з паличками — що це і який принцип роботи

Аромат поступово потрапляє в структуру фібрової палички, яка нагадує бджолині соти, заповнює кожну і залишається в ній до моменту свого повного випаровування. Рідина нагнітається самостійно, повільно і рівномірно ароматизує простір навколо. Ваша участь - лише насолода ароматом.

Як працює Аромадифузор

Щедро і розумно! Спеціальна технологія фібрових паличок Poetry Sticks, яка розроблена для дифузорів Poetry Home, дозволяє максимально ароматизувати простір з найменшою кількістю випаровування аромату, cамостійно!

З максимальним проникненням

Купивши Аромадифузори об'ємом 250 мл, ваша улюблена кімната буде повністю наповнена ароматом орієнтовно 2,5 місяці. Поповнити вміст флакона можна, замовивши у нас рефілли (змінні блоки). Для просторих віталень, терас, кабінетів краще вибрати флакон на 500 мл. А щоб максимально наповнити атмосферу бажаним ароматом в заміському будинку або котеджі, замовте аромадифузор на 1000 мл.

Безпечно

Під час ароматизації приміщення дифузор відтворює парфумерну композицію, не руйнуючи її природне звучання. Це сприятливо діє на фізичний і емоційний стан. Процес не вимагає застосування нагрівальних приладів або відкритого вогню. Ароматизація простору відбувається при кімнатній температурі. Тому Аромадифузори з паличками безпечно використовувати в присутності дітей.

Стильно

Колекція парфумованих дифузорів Poetry Home дозволяє надати особливий шарм і стиль будь-якому вашому простору. Флакони представлені в прозорому, матовому і чорному склі. І нехай ваш бездоганний естетичний смак підкаже: який Аромадифузор вибрати?!

Керуй реальністю: який аромадифузор вибрати

Команда французьких парфумерів працює виключно для Poetry Home. Щоб подарувати кожному з вас можливість отримати насолоду від ароматної естетики у вигляді парфумованих дифузорів. Їх ви можете легко замовити в розділі Online Store.

Широка палітра ароматів від Poetry Home дозволяє вам жонглювати своїм настроєм і задавати власний темп новому дню. Тільки ви і ваше відчуття вирішує: який Аромадифузор вибрати, щоб простір заіскрився життям і подарував вам ресурсний стан.

Територія ольфакторного мистецтва - інтернет магазин Poetry Home - створена для вашої насолоди. Кожне ароматне полотно розроблене майстрами парфумерних справ, щоб ви керували своєю реальністю і легко поповнювали сили. То який Аромадифузор вибрати? ALL SAINTS OF HAVANA — гра станів, яка доступна своєму власникові з перших парфумерних нот.

Для поціновувачів особливої історії в звучанні аромату, можна купити аромат-сувенір BORN IN KYIV.  HEAVEN OF KOH SAMUI занурить вас в невагоме блаженство, коли по тілу розтікається приємна розслабленість і щастя. Ауру багатства, достатку і величі принесе у ваш простір INVISIBLE ABU DHABI. Він віртуозно обнуляє хаос і метушню. Створити вічне свято душі, романтичний настрій і перетворити життя в гру допоможе L'ÉTREINTE DE PARIS.

Розслабляти і тонізувати, ділитися спокоєм і надавати сил для сконцентрованої роботи покликаний LE CHALET À BALI. LOFT IN MANHATTAN — обов'язковий атрибут свободи, який допомагає бути виключно собою. Якщо замість «кам'яних джунглів» віддати перевагу простору, який рясніє зеленню, свіжістю і природного гармонією, то це NEXT DOOR SINGAPORE. Побалувати себе дорогоцінними екземплярами почуттів, тому що OPULENCE ROUGE — це любов!

Запаморочлива, обеззброююча, розкішна... ROSE OF THE DOLOMITES може бути вишуканим і могутнім талісманом вашого простору. SILENCE IN FLORENCE — ароматна тиша, яка неодмінно змінює і збагачує світ кожного, хто її слухає. Цінителі високої парфумерії, любителі інтелектуальних ароматів, прихильники естетики та краси, ласкаво просимо на територію високого ольфакторного мистецтва — в інтернет-магазин Poetry Home.

Poetry Home — це стан душі на зараз,
від якого ніщо не може відволікти

Кошик
Poetry Home
067 230 94 44 Зворотній дзвінок