option-select

ROSE OF THE DOLOMITES

Rectangle_93.jpg

ROSE OF THE DOLOMITES

Ольфакторна композиція:

Верхні ноти:
Бергамот, Чорна смородина, Лічі

Ноти серця:
Жасмин, Троянда дамаська, Журавець

Базові ноти:
Білий мускус, Кедр, Мед

Приблизно 250 мільйонів років тому трапилася ця історія. Далеко за обрієм, де небо зливається з планетною твердю, існували землі. Вони були настільки бідні, що ніякі живі істоти не хотіли на них жити. Пусто, мовчазно, тихо...

І тут здригнулося небо, стривожилися морські глибини, з водної безодні показалося дивне Створіння. Воно все піднімалося і піднімалося, повільно і велично. Через каскад коралів, молюсків та морських водоростей, неможливо було розгледіти, ‒ що це?!

Воно тягнулося все вище і вище, прямуючи у небесний простір. Здавалося, що при бажанні воно б з легкістю торкнулося Місяця, але... Істота зупинилася...

Що це за міраж? Що за ілюзія, яка грає усілякими відтінками у сонячних променях? А при світлі зірок неможливо було зрозуміти: це продовження невагомих хмаринок чи важкі тверді породи?..

Таємниця була настільки інтригуючою і дивовижною

І ось прекрасний Місяць зі своїми вірними супутниками одвічно холодного світла Зірками вирішив наблизитися до неймовірної Істоти... Він був настільки зачарований милим Створінням, що подарував Йому частину свого яскравого сріблястого світла.

Слідом за Місяцем сміливості набралося Сонце і теж торкнулося своїм теплим промінням невідомої Істоти... Істота з вдячністю увібрала в себе вогненно-червоні відтінки, загорнулася у рожевий колір, заграла помаранчевим відблиском і одягнула спокійний фіолетовий ореол. Сяйво наповнилося казково-спокійним ароматом.

Грацію і неймовірну красу цього Створіння можна порівняти, хіба що, з гордовитою трояндою. Велично підноситься над благодатною землею, вабить своєю мовчазною красою, має безліч напівтонів і відтінків, не перестає захоплювати погляд. З однією лише відмінністю... що вона Доломітова...

У наші дні ця чудова Істота називається "ROSE OF THE DOLOMITES". Вона являється скарбницею, що переповнена естетичною насолодою та безліччю ароматних відтінків.

Троянда Доломітів вібрує на досить високій частоті світлих енергій, які наповнюють атмосферу простору чистотою, любов'ю і творчістю, а своєму володарю ‒ дарує позитивну енергетику. Як дорогоцінний і могутній талісман.

Композиція "ROSE OF THE DOLOMITES" складається із натуральних елементів, що поєднують у собі первозданну чарівність і природну красу. Це додає аромату розкіш і особливе звучання серед квіткових симфоній.

Товари з цим ароматом
NEW
Свічка для масажу ROSE OF THE DOLOMITES
NEW
Свічка для масажу ROSE OF THE DOLOMITES

Троянда дамаська, Лічі, Кедр, Мускус, Жасмин, Чорна смородина, Бергамот

799 грн
Кошик
Poetry Home
067 230 94 44 Зворотній дзвінок