Увійти Реєстрація

Пошук
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie, які забезпечують правильну роботу сайту і погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Ввімкни свою атмосферу: як користуватися аромадифузором

Процес застосування аромадифузорів Poetry Home це теж насолода.

Настояти фіброві палички у флаконі аромадифузора. Перше знайомство фібрових паличок Poetry Sticks з ароматом всередині дифузора має відбуватися протягом не менше 30-60 хвилин. Поставте їх всередину флакона на цей час..

Наситити Poetry Sticks з іншого боку. По закінченні 30-60 хвилин переверніть палички і поставте їх у флакон іншою стороною. Соти рясно наповняться ароматом і плавно почнуть ділитися пахощами
з навколишнім середовищем.

Регулювання звучання аромату.

Додаючи фіброві палички Poetry Sticks у флакон дифузора, ви отримуєте більш насичене звучання аромату. Зменшення кількості паличок в дифузорі, дозволяє делікатно грати ефірній композиції.

Аромадифузори з паличками — що це і який принцип роботи

Аромат поступово потрапляє в структуру фібрової палички, яка нагадує бджолині соти, заповнює кожну і залишається в ній до моменту свого повного випаровування. Рідина нагнітається самостійно, повільно і рівномірно ароматизує простір навколо.
Ваша участь – лише насолода ароматом.

Як працює Аромадифузор

Щедро і розумно! Спеціальна технологія фібрових паличок Poetry Sticks, яка розроблена для дифузорів Poetry Home, дозволяє максимально ароматизувати простір з найменшою кількістю випаровування аромату, cамостійно!

З максимальним проникненням

Купивши Аромадифузори об’ємом 250 мл, ваша улюблена кімната буде повністю наповнена ароматом орієнтовно 2,5 місяці. Поповнити вміст флакона можна, замовивши у нас рефілли (змінні блоки). Для просторих віталень, терас, кабінетів краще вибрати флакон на 500 мл. А щоб максимально наповнити атмосферу бажаним ароматом в заміському будинку або котеджі, замовте аромадифузор на 1000 мл.

Безпечно

Під час ароматизації приміщення дифузор відтворює парфумерну композицію, не руйнуючи її природне звучання. Це сприятливо діє на фізичний і емоційний стан. Процес не вимагає застосування нагрівальних приладів або відкритого вогню. Ароматизація простору відбувається при кімнатній температурі. Тому Аромадифузори
з паличками безпечно використовувати в присутності дітей.

Стильно

Колекція парфумованих дифузорів Poetry Home дозволяє надати особливий шарм і стиль будь-якому вашому простору. Флакони представлені в прозорому, матовому і чорному склі. І нехай ваш бездоганний естетичний смак підкаже: який Аромадифузор вибрати?!

1/4

Керуй реальністю: який аромадифузор вибрати

Команда французьких парфумерів працює виключно для Poetry Home. Щоб подарувати кожному з вас можливість отримати насолоду від ароматної естетики у вигляді парфумованих дифузорів. Їх ви можете легко замовити
в розділі Online Store.

Широка палітра ароматів

Від Poetry Home дозволяє вам жонглювати своїм настроєм і задавати власний темп новому дню. Тільки ви і ваше відчуття вирішує: який Аромадифузор вибрати, щоб простір заіскрився життям і подарував вам ресурсний стан.

Територія ольфакторного мистецтва – інтернет магазин Poetry Home – створена для вашої насолоди.

Кожне ароматне полотно розроблене майстрами парфумерних справ, щоб ви керували своєю реальністю і легко поповнювали сили. То який Аромадифузор вибрати? ALL SAINTS OF HAVANA — гра станів, яка доступна своєму власникові
з перших парфумерних нот.

Для поціновувачів особливої історії в звучанні аромату

Можна купити аромат-сувенір BORN IN KYIV. HEAVEN OF KOH SAMUI занурить вас в невагоме блаженство, коли по тілу розтікається приємна розслабленість і щастя. Ауру багатства, достатку і величі принесе у ваш простір INVISIBLE ABU DHABI. Він віртуозно обнуляє хаос і метушню. Створити вічне свято душі, романтичний настрій і перетворити життя в гру допоможе L’ÉTREINTE DE PARIS.

Розслабляти і тонізувати

Ділитися спокоєм і надавати сил для сконцентрованої роботи покликаний LE CHALET À BALI. LOFT IN MANHATTAN — обов’язковий атрибут свободи, який допомагає бути виключно собою. Якщо замість «кам’яних джунглів» віддати перевагу простору, який рясніє зеленню, свіжістю і природного гармонією, то це NEXT DOOR SINGAPORE. Побалувати себе дорогоцінними екземплярами почуттів, тому що OPULENCE ROUGE — це любов!